לא  סוחרים בבעלי חיים! 
משלוחים חינם!


מזון ציוד ומספרה לבעלי חיים שאוהבים!
כפר רות
( מוקד משלוחים ) :  
1-700-555-190   

מודיעין  חנות  ):  08-9733111חיפוש :

איך הכלב רואה את המשפחה

איך הכלב רואה את המשפחה?

הכלב הוא חיית להקה, למרות שהוא גר בבית עם בני אדם הוא עדיין רואה אותם כלהקה שלו. בלהקה יש לכל אחד תפקיד ומעמד מאוד ברור וכן חוקים מאוד ברורים, ולכן חשוב מאוד להסביר לכלב את המעמד שלו בבית, ולהסביר לו מה מותר ומה אסור לו כדי שאנחנו והכלב נוכל לחיות בשלום. אסור לשכוח שכמו שאנחנו מעדיפים טוב ומסתייגים מרע כך גם הכלבים, וכמו שאנחנו לא יכולים לשרוד בלי חברה כך גם הכלב.
בידוד הכלב מהלהקה יגרום לתסכול ולבעיות בהתנהגות הכלב, לעומת זאת תיחום (תא הטסה למשל) משאיר את הכלב בסביבת הלהקה (הוא בקשר עין,ושומע אותנו) ואינו מלחיץ את הכלב, לכולנו יש סוג של תא הטסה,החדר שלנו שבו אנו נחים, עושים את עיסוקינו הפרטיים ומרגישים בטוחים.
שימו לב כשיש רעמים חזקים או משהו שמאוד מפחיד את הכלב, לאן הוא הולך?? בדרך כלל הוא יכנס מתחת לשולחן או למיטה,מקום קטן בהרבה מתא הטסה… אם נעשה הרגלה נכונה ונהפוך את תא ההטסה למקום חיובי ולא לענישה הכלב ישמח להיכנס אליו ויכנס אליו על דעת עצמו.

מתי להתחיל באילוף?
חינוך הכלב מתחיל בשנייה שהכלב אתכם,אסור לשכוח שהכלב לומד תמיד! בכל שנייה ושנייה ועדיף להקנות לו הרגלים נכונים מההתחלה ולא לתקן בעיות לאחר שהם נוצרו.

טואול הקמת אתרי אינטרנט