לא  סוחרים בבעלי חיים! 
משלוחים חינם!


מזון ציוד ומספרה לבעלי חיים שאוהבים!
כפר רות
( מוקד משלוחים ) :  
1-700-555-190   

מודיעין  חנות  ):  08-9733111חיפוש :

מהו אילוף

מהו אילוף?
אילוף מתחיל בראש ובראשונה בשינוי הגישה וההבנה אצלנו,בני האדם,עלינו להכנס לראשו של הכלב ולהבין את צורכיו הנפשיים והפיזיולוגים ולזכור שצורכי הכלב רחוקים מאד מהצרכים האישיים שלנו.
מרבית בני האדם טועים ונוהגים לייחס לכלב תכונות אנושיות ולתרגם את התנהגותו לשפת האדם.
אך חשוב להבין כי כלב הוא אינו בן משפחה אנושי ואינו מבין עברית, לכן אנו צריכים ללמדו מה מותר ומה אסור.ככל שנלמד יותר על עברם של ידידינו הטובים, כך נבין יותר כיצד הם רואים אותנו ונבין את הסיבות והגורמים לאופן התנהגותם. בדרך זו נוכל לדעת כיצד יש להתנהג עם הכלב ולגרום לו לפעול כפי שהיינו מצפים.
אילוף הוא למעשה דרך ליצירת שפה ותקשורת נכונה בין הבעלים לכלב, זאת על ידי הצבת גבולות ברורים לכלב, מניעת התנהגויות לא רצויות וניתוב להתנהגות חליפית בסיטואציות שונות שאנו רוצים שהכלב יתנהג לפיהם.
למה אנחנו צריכים את זה?
מאותה סיבה שאנו מחנכים את ילדינו, מכוונים ומכינים אותם למצבים בחיים, ילדים ללא גבולות, שלא יודעים מה מותר ומה אסור, הם ילדים מבולבלים. כך גם הכלב, כלב רגוע ומאושר הוא כלב שמכיר ויודע את הגבולות ב"להקה" בה הוא חי וככל שנקדים ונבהיר לכלב את החוקים והציפיות שלנו,נקנה לו הרגלים נכונים ונלמד אותו כיצד מתנהלים החיים בלהקה שלנו נמנע תסכול של שני הצדדים.
טואול הקמת אתרי אינטרנט